,

Keyracolors балсам за коса

1,200.00ден

+ Free Shipping

За производот:

2-фазен регенератор кој го олеснува стилизирањето, обезбедува поправка на влакната на косата и го спречува разлетувањето. Косата ќе ви биде поздрава и посјајна уште од првото нанесување. Веднаш видливи резултати.

Достапно во:

500 мл

Достапност: На залиха

Бенефити:

Кондиционира, храни, навлажнува и ја реструктуира косата. Производ формулиран врз основа на силикони кои формираат силна заштитна фолија, која помага да се спречи косата од надворешни агресии. Има антистатички својства, со што ја подобрува чешланоста, а истовремено помага да се зголеми сјајот и мекоста на косата. Обезбедува сјај, флексибилност и волумен, без да остава мрсен ефект.

Начин на користење:

Пред употреба, потребно е да се протресе производот, така што двата слоја привремено се мешаат и се формира емулзија.

Потоа нанесете го производот на косата. Постигнување на непосреден ефект на климатизација. Не е потребно плакнење.

Кошничка