Попуст
,

Keyra Total Repair шампон – За сува и оштетена коса

680.00ден

+ Free Shipping

За производот:

Шампон за третман кој веднаш се бори против сува или оштетена коса. Формулиран со Crystal Repair, комплекс на регенеративно дејство и хијалуронска киселина, помага да се зајакне капиларната структура и да се обнови косата од коренот до врвовите. Обезбедува хидратација, исхрана, сјајност и свиленкаст.

Достапно во:

500 мл.

Достапност: На залиха

Бенефити:

Crystal Repair:

Комплекс со регенеративно дејство кој делува како заштитник на протеините на косата. Ја спречува дехидрацијата и помага во одржувањето на природната структура на влакната на косата. Покрај тоа, ја обновува, подмладува, ја тонизира косата и ја интензивира нејзината сила и виталност. Ја подобрува еластичноста и отпорноста на косата.

Хијалуронска киселина:

Целосно природна компонента која ја хидрира косата, дејствувајќи од коренот до врвовите. И помага на косата да си го врати квалитетот и флексибилноста. Обезбедува виталност и сјај на косата.

Начин на користење:

Нанесете на влажна коса, нежно масирајте во скалпот и исплакнете. Повторете ја истата операција.

Кошничка