Попуст
,

Keyra 12 in 1

790.00ден

+ Free Shipping

За производот:

Keyra 12 во 1 е спој на состојки формулирани со масло од Камелија и Кератин што и дава на косата 12 неверојатни придобивки со моментален ефект.

Достапно во:

150 мл

Достапност: На залиха

Бенефити:

Овој третман и обезбедува на косата:

 • Исхрана
 • Хидратација
 • Кондиционирање
 • Поправка на расцепени краеви
 • Анти-фриз ефект
 • Термичка заштита
 • Заштита на боја од УВ зраци
 • Полесно чешлање
 • Осветленост
 • Волумен
 • Мекост
 • Свиленост

Овие ефекти врз косата и скалпот се јавуваат благодарение на комбинацијата на сите негови состојки и неговите активни принципи како што се:

 • Растително масло од Камелија: Обезбедува сјај и кондиционирање на косата.
 • Кератин: Оваа компонента ја навлажнува и ја поправа косата, обезбедувајќи ефект против пржење и ја подобрува нејзината фризура.

Начин на користење:

Откако ќе се измие косата, отстранете го вишокот на вода со крпа. Рамномерно распоредете го производот. Количината што ќе се користи ќе зависи од должина на коса. За сите типови коса.

Кошничка